Карта сайту

Подорожник

Якщо Ви цікавитеся фототехнікою, активно вибираєте або вже готові купити цифровий фотоапарат в Харкові, то ви абсолютно точно звернулися за адресою.

В нашій мережі магазинів ви знайдете все: об'єктиви, спалахи, фільтри і сумки і, звичайно ж, цифрові фотоапарати від найпростіших компактів до професійних цифрових дзеркальних. Величезний вибір аксесуарів, розумна ціна, професійна консультація – все це не залишить Вас байдужими після відвідування будь-якого їз наших магазинів.

Ми працюємо без вихідних, маємо товар в реальному наявності і в будь-який день тижня ви зможете прийти і купити цифровий фотоапарат в Харкові, а так само підібрати будь-які аксесуари для нього. У будь-якому з наших магазинів Ви зможете перевірити придбану техніку настільки ретельно, наскільки Ви самі вважаєте це за необхідне: ми з радістю надамо Вам для цього тестові мішені, штатив та інше необхідне обладнання.

Для нас продаж фотоапаратів – це не тільки робота, це – головне хобі в нашому житті. Ми намагаємося отримати максимум задоволення від спілкування з покупцями, вкласти душу і багаторічний досвід в кожний продаж, порадити кожному нашому клієнту те, що дасть йому можливість відобразити ті кадри, про які він раніше тільки мріяв.

Сподіваємося ще не раз побачити Вас на сторінках нашого сайту і бажаємо Вам натхнення і вдалих кадрів!

Україна, м.Харків, вул.Пушкінська, 43 (ТЦ Сана, 1 поверх)

kharkov@podorozhnik.ua

+38 (057) 784-19-93

+38 (095) 932-44-56

+38 (057) 752-01-81