Карта сайту

Як відкрити свій бізнес?

26.02.2018

 • 1Cфера діяльностіІдея, пов'язана з вашими інтересами, хобі, навичками і тенденціями на ринку дізнатись більше
 • 2Бізнес-планСтворити бізнес-план. Прописати, зважити витрати і доходи, і просування
 • 3Стартовий капіталСтартовий капітал для свого бізнесу
 • 4Офіційна реєстрація бізнесуЦентр надання адміністративних послуг м Харкова і його територіальні підрозділи, а також Регіональний центр послуг дізнатись більше
 • 5ЛіцензуванняЄ види діяльності, на які знадобиться ліцензія дізнатись більше
 • 6ОподаткуванняАвтоматично після реєстрації підприємця ставлять на облік
 • 7Юридичне супроводженняНайманий штатний співробітник або консультування
 • 8Вибір приміщенняОфіс, робота на дому.
 • 9Закупівля обладнання та витратних матеріалівЗакупівля обладнання та витратних матеріалів з урахуванням площі місця роботи і запасом сировини
 • 10ПерсоналПерсонал для ведення бізнесу, перевага – з урахуванням досвіду роботи
 • 11Піар діяльністьЕфективна реклама в метро, ​​соціальних мережах, там, де потенційні клієнти

       Порядок обліку платників податків і зборів затверджений Наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588

       14 грудня – останній день подання заяви для переходу на сплату єдиного податку

 

Вадим Бортник – власник мережі сендвіч-ресторанів «FreshLine», які щодня відвідують понад 5000 клієнтів. Також Вадим є засновником бізнес-школи «Подвійна порція». Нагороджений подякою Харківського міського голови за розвиток підприємництва та внесок у створення позитивного іміджу міста. В даному відеоролику Вадим поділиться основними цінностями, які допомогли йому побудувати свій успішний бізнес.

Роман Катеринчик – засновник і керівник компанії Artjoker, засновник бізнес-школи «Подвійна порція». За плечима у Романа більше 10 років підприємницького досвіду на ринку IT-послуг зі створення та просування сайтів. Зі своєю командою реалізував близько 500 проектів, серед яких – Renault, SunInbev Ukraine, Global Spirits. В даному відеоролику молодий підприємець поділиться своїм досвідом, і відповість на питання – як сформувати успішну та ефективну команду. Роман Катеринчик дасть поради, як вирішити проблему кадрів, а ще відкриє секрети корпоративної культури в компанії Artjoker.

 

Дарина Міщенко – співробітник юридичної компанії «Гунченко та партнери». В даному відеозаписі юрист розповість, як захистити свій бізнес під час перевірок правоохоронними органами. Зокрема, експерт торкнеться сфери IT-бізнесу, яка в даний час є найбільш перспективною і затребуваною серед молоді.

Володимир Борисенко – молодий відомий підприємець, психолог, маркетолог, засновник RSK Український Бренд Одягу. В даному відеоролику підприємець розповість про те, як заробив свій перший мільйон і як правильно вибудувати стратегію виробництва одягу, а ще як стати успішним підприємцем.

 

Якщо ви не знайшли всю цікаву для вас інформацію, задайте питання через форму зворотного зв'язку

Задати питання