По місту Харкову у січні-грудні 2021 року відбулося збільшення обсягів виробництва промислової продукції у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року у машинобудівній галузі по випуску основ апаратури електричної для контролю та розподілення електроенергії інших, на напругу не більше 1кВ, на 62,1%.
У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування збільшено випуск водозливів, шлюзів, шлюзних воріт, дебаркадерів, доків стаціонарних, конструкцій для морських та водних споруд інших, з металів чорних; конструкцій інших та їх частин, з металів чорних на 18,4%.
На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в січні-грудні 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року збільшився випуск:
- цукерок шоколадних (крім цукерок із вмістом алкоголю, шоколаду в брикетах, пластинах чи плитках) на 10,4%;
- виробів ковбасних та подібних продуктів з м’яса, субпродуктів чи крові тварин та подібних виробів і харчових продуктів на їхній основі (крім виробів ковбасних з печінки та страв готових) на 5,1%;
- печива солодкого, вафель та вафельних облатків, частково чи повністю покритих шоколадом або іншими сумішами, що містять какао) на 5,0%.
В той же час відбулося падіння в виробництві:
- джемів, мармеладу, пюре, желе, конфітюрів, повидла, варення, з інших плодів і горіхів, підданих тепловому обробленню (крім продуктів гомогенізованих) на 11,6 %.
У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності збільшено випуск деревини із сосни уздовж розпиленої чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм на 84,6%.
Одночасно відбулося падіння обсягів виробництва коробок та ящиків, з паперу або картону гофрованих на 8,3 % та коробок та ящиків, складаних, з паперу або картону негофрованих на 5,7%.
У виробництві будівельних виробів збільшено випуск розчинів бетонних, готових для використання на 37,4%, випуск виробів багатошарових ізолюючих зі скла зріс на 10,4%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного на 6%.
Одночасно відбулося падіння обсягів виробництва зливків, форм первинних та напівфабрикатів, інших, зі сталі нелегованої на 57,6%
У виробництві пластмасових виробів збільшено випуск мішків та пакетів (у т.ч. конусоподібних), з полімерів етилену (не включаючи із синтетичних текстильних матеріалів) на 8,4%.
Одночасно зменшено випуск бутлів, пляшок, флаконів, фляг та виробів подібних для транспортування або пакування продукції (стакани для сметани , йогурту тощо), місткістю 2л і менше, з пластмас на 8,8%.
У виробництві меблів збільшено випуск меблів металевих (крім меблів офісних, медичних, хірургічних, стоматологічних або ветеринарних, перукарських та спеціальних для монтування hi-fi аудіо-, відео-, та телевізійних систем), кг на 18,0%.
В той же час відбулося падіння в виробництві меблів для сидіння жорстких з металевим каркасом (крім обертових, медичних, хірургічних, стоматологічних або ветеринарних, перукарських тощо) на 7%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зменшено випуск засобів косметичних для макіяжу чи догляду за шкірою, у т.ч. засобів сонцезахисних та для засмаги (крім препаратів лікарських, засобів косметичних для макіяжу губ і очей, засобів для манікюру й педикюру, пудри косметичної й туалетної, тальку) на 3%.
У фармацевтичній галузі зменшено виробництво:
- препаратів лікарських, що містять інші антибіотики, розфасовані для роздрібного продажу на 23,5%;
- препаратів лікарських інших, що містять змішані чи незмішані продукти, н.в.і.у., розфасованих для роздрібного продажу на 11,1%;
- препаратів лікарських, що містять кортикостероїдні гормони, їх похідні та структурні аналоги, і не містять антибіотики, для терапевтичного або профілактичного застосування, в дозованому вигляді чи розфасовані для роздрібного продажу на 3,7%.