Карта сайту

Voyage-SPA

Спа-центри «Вояж СПА», відомі в Україні з 2005 року. Вони були створені для тих, хто хоче не тільки добре виглядати – мати стильну стрижку, акуратний манікюр і педикюр і доглянуту шкіру, але і поліпшити своє самопочуття, відновити форму – як фізичну так і емоційну. Присвятити час собі – зупинитися і осмислити те, що відбувається, провести час з коханою людиною або подругою, відвідавши процедури для двох.

«Вояж СПА» – спа-центри-мандрівники. Традиційно один раз в рік «Voyage SPA» представляє нову країну, презентуючи своїм клієнтам секрети краси і гармонії, властиві обраній країні. Наші СПА зустрінуть вас не тільки новими спа-процедурами, але й оновленим дизайном, що представляє країну, в якій ми зараз знаходимося, музикою з етнічними елементами, оновленим меню бару.

За роки роботи наші клієнти побували в атмосфері Франції, спробувавши пілінги з трав Провансу, Єгипту, занурившись у ванну Клеопатри з молоком і апельсиновим соком, Тайваню, відвідавши органічні спа-відходи для волосся, були в Бразилії, Іспанії, Китаї, Індії.

Україна, м.Харків, вул.Бакуліна, 9/13

salon@voyagespa.com.ua

+38 (057) 758-12-93

+38 (057) 758-12-94

+38 (066) 176-78-04