Карта сайту

ПАТ СК «ТЕКОМ»

25.07.2017

Приватне акціонерне товариство страхова компанія «ТЕКОМ» –  це універсальна страхова компанія, яка надає широкий перелік страхових послуг як юридичним, так і фізичним особам та пропонує своїм клієнтам понад 50 видів страхових продуктів. Компанія володіє ліцензіями на здійснення обов'язкових і добровільних видів страхування. Серед основних: страхування майна юридичних і фізичних осіб, транспорту, вантажів, сільськогосподарських ризиків, різних видів цивільної та професійної відповідальності, страхування життя від нещасного випадку, добровільне медичне страхування, страхування медичних витрат громадян, які виїжджають за кордон, та інші види.

Наше завдання – оперативно реагувати на потреби клієнтів і створювати нові продукти в короткі терміни.

Місія страхової компанії «Теком» – допомагати клієнтам в складних життєвих ситуаціях, компенсуючи їх непередбачені витрати і збитки. Нашою перевагою можна назвати те, що фахівці СК «Теком» розробляють договори з унікальними умовами, орієнтованими, на побажання клієнтів.

Наша стратегічна мета – створення страхової структури високого класу, побудованої на принципах професіоналізму, фінансової стійкості, якісного і своєчасного виконання зобов'язань перед клієнтами і партнерами.

Ми дякуємо всім, хто вже довірив нам свій спокій і добробут, хто вибрав нас гарантом власної впевненості в завтрашньому дні. Ми докладемо всіх зусиль, щоб виправдати Ваші очікування і прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Харківська регіональна дирекція Приватного акціонерного товариства страхової компанії «Теком»

Види фінансових послуг, які може надавати відокремлений підрозділ: 

здійснення добровільного та обов’язкового страхування, зокрема – страхування майна, страхування відповідальності, автострахування (КАСКО), туристичне страхування та інше.

Місцезнаходження: 
61002, Харківська обл., місто Харків, Київський район, вулиця Чернишевська, будинок 38, офіс 6

Телефон: (057) 762 71 50

Режим роботи:

Понеділок – п’ятниця з  09:00 до 18:00
Субота, неділя  – вихідні 
Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Джерело: веб-сайт http://tig.com.ua