Карта сайту

Харків розширить торговельні зв'язки з Італією

09.11.2017

Харків має намір співпрацювати з Італією в сфері розвитку торгових взаємин. Для цього планують організувати робочі поїздки підприємців з Харкова до Італії і навпаки. Про це сьогодні домовилися Харківський міський голова Геннадій Кернес і радник Посольства Італійської Республіки в Україні Джоель Мелькіорі. Робоча зустріч пройшла в Харківській міській раді.

«Ми працюємо для того, щоб створити максимально зручні умови для життя людей. За останній рік ми відкрили три великі центри адміністративних послуг. Також ми робимо великий проект з реконструкції міського зоопарку. Харків – перше місто в Україні, яке починає реалізацію проекту єдиного проїзного квитка. Тому ми тільки зацікавлені в розширенні міжнародних зв'язків», – зазначив під час зустрічі міський голова Геннадій Кернес.

У свою чергу, радник Посольства Італійської Республіки в Україні Джоель Мелькіорі акцентував увагу на те, що Харків останнім часом демонструє динаміку в розвитку.

«Ми знаємо, що Харків, як індустріальне так і торгове місто, розвинено на дуже високому рівні. Саме тому ми впевнені в тому, що італійські компанії знайдуть можливість для інвестування в ваше місто. З мером міста ми обговорили, яким чином можна організувати обмін між підприємцями Харкова та Італії, і що для цього потрібно. Економічний потенціал Харкова вражає, тому по приїзду до Києва ми почнемо активну роботу по наміченим планам», зазначив – Джоель Мелькіорі.