Карта сайту

Зареєструвати бізнес тепер можна в новому фронт-офісі КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації»

13.09.2017

Новий фронт-офіс КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» відкрився на площі Павлівської 1/3 на першому поверсі центрального універмагу. Раніше послуги через масштабної реконструкції головної будівлі БТІ виявлялися в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Новобаварського району. Далі керівництвом міста було прийнято рішення перенести фронт-офіс БТІ знову на площу Павлівську, але в будинок навпроти. Тепер в новому фронт-офісі, крім традиційних послуг, підприємство надає послуги в сфері реєстрації бізнесу, оскільки стало першим в Україні акредитованим Міністерством юстиції України та поряд з органами місцевого самоврядування отримало необхідні повноваження. Зокрема, співробітники нового фронт-офісу БТІ можуть провести державну реєстрацію фізичної особи-підприємця та державну реєстрацію створення юридичної особи, внести зміни до реєстраційних даних, припинити реєстрацію суб'єкта господарської діяльності тощо.

Глобальне реформування КП «ХМБТІ» ведеться за дорученням Харківського міського голови. В фронт-офісі впроваджені нові стандарти обслуговування. У приміщенні передбачені зони очікування, обслуговування громадян, безкоштовні і платні консультації, а також видача готових результатів. На вході відвідувачів зустрічає кваліфікований персонал, який надає консультації, допомагає встати в електронну чергу і вибрати вид необхідних послуг. Оформлення заяв, заповнення бланків здійснюється співробітниками. У залі встановлено термінали для оплати послуг.

КП «ХМБТІ» працює за подовженим графіком, без перерви:

  • понеділок-вівторок – 9.00-18.00;
  • середа – 9.00-20.00;
  • четверг – 9.00-18.00;
  • п'ятниця – 9.00-16.00;
  • субота – 9.00-15.00.

Відкрито «гарячу лінію», за якою всі бажаючі, зокрема підприємці, можуть отримати інформацію про роботу фронт-офісу, а також необхідну консультацію.

Телефони «гарячої лінії»: 095-55-67-800; 098-55-67-800; 063-55-67-800.

Населення може зв'язатися також за допомогою месенджерів «Viber», «WhatsApp», «Telegram».