Карта сайту

Все починається з любові... любові до шопінгу, розваг і французькому шику.

Неповторний романтичний дизайн і наявність відразу кількох нових для Харкова торгових і розважальних форматів перетворюють торгово-розважальний центр «Французький бульвар» в центр соціального життя міста.

Емоційна архітектура, оптимальна торговельна складова, новизна і привабливість торгово-розважальних форматів зробили ТРЦ «Французький бульвар» об'єктом міського значення і улюбленим місцем покупок, дозвілля і розваги для городян.

Кожен житель Харкова, який бажає перенестися в столицю моди і краси  Париж, може це зробити, не витрачаючи часу на перельоти, а просто відвідавши «Французький бульвар». Сьогодні молодята приїжджають сюди, щоб сфотографуватися на тлі зменшеної копії Ейфелевої вежі.

Французький бульвар  торговий центр нового покоління, символ краси і моди, місце романтичного шопінгу, розваг, зустрічей і побачень.

Особливості ТРЦ «Французький бульвар»

  • Значна площа ТРЦ (загальна площа 66028 кв.м., орендна площа: 35 000 кв.м).
  • Яскрава архітектурна індивідуальність  стилізація під золоту епоху французької буржуазії.
  • Хороша транспортна доступність (розташований на перетині великих магістралей: вулиці Академіка Павлова і Салтівське шосе недалеко від станцій трьох гілок метро) і вдале регіональне розташування (територіальна доступність для відвідування гостями з-за кордону).
  • Велика торгова галерея (3 торгових рівня, понад 130 магазинів і 20 ресторанів і кафе).
  • Потужна розважальна складова: 7-зальний кінотеатр «Планета Кіно» з залом IMAXм і унікальною технологією 4DX, комплекс «Шато Ледо» з великою льодовою ареною і єдиним в Харкові роллердрома, концептуальний «Lounge боулінг club» також найбільший в Харкові дитячий розважальний центр «Сюрприз »(1145 кв.м).
  • Великі супермаркети: найбільший гіпермаркет «Сільпо» з розширеним асортиментом делікатесної групи товарів.
  • McDonalds: в торговому центрі розмістився новий великий ресторан швидкого харчування McDonalds з McDrive.
  • Місткий дворівневий паркінг, розрахований на 1150 машиномісць – найвища забезпеченість паркомісцями в Харкові.

Контакти

Україна, м.Харків, вул. Академіка Павлова, 44Б

+38 (057) 760-26-01

Щодня: 10:00 - 22:00