Карта сайту

Вейк парк «Kvitu4iy»

Вейкбординг – це водний вид спорту, що стрімко розвивається, в якому задіяні практично всі м'язи тіла і, який дозволяє отримати величезну кількість емоцій і екстремальних відчуттів і при цьому є одним з найбезпечніших видів спорту на воді. Вейкбординг підходить для людей будь-якого віку!

Кабельний вейкбординг – це рідний брат традиційного вейкбордингу (катерного). Головна відмінність від катерного вейкбордингу це спосіб буксирування спортсмена. У кабельному вейкбордингу рух райдера відбувається за допомогою спеціальної системи тросів і лебідок. Чемпіонати світу по кабельному вейку проводяться з 2001 року.

Завдяки своїм устроєм, кабельний вейкбординг має ряд незаперечних переваг, у порівнянні з катерних.

+ Одне з найбільш незаперечних переваг – це те, що новачкові набагато простіше освоїти Кабельний вейкбординг, оскільки швидкість руху постійна. Початківець райдер може навчитися кабельному вейкбордингу і відчувати себе впевнено за все за 1-2 години (6-12 сетів).

++ Фінансова доступність, тому що вам не потрібно орендувати катер (бензин дуже дорогий нині) або їхати в місця, де доступні інші види водного спорту.

+++ Кабельний вейкбординг – екологічно чистий вид спорту. Навіть під час руху спортсмена відбувається насичення води киснем, при цьому не якесь «Г» в воду і атмосферу не потрапляє :)

++++ Немає обмежень і на вік спотсмена (ну звичайно в років 70 не варто, хоча .. :)

+++++ При занятті кабельним вейкбордингом ризик отримати травми набагато нижче, в порівнянні з катерним.

++++++ Освоювати трюки набагато простіше в кабельному вейкбордингу, ніж в катерному.

+++++++ Флет і фігури це Рай.

++++++++ Кабельний вейкбординг це по-справжньому екстремальний вид спорту!

Всіх чекаємо з нетерпінням у нас в вейк-парку «Kvitu4iy»!

Україна, м.Харків, Квітучий провулок, озеро Квітуче (біля ТРЦ Караван)

+38 (066) 988-84-54

+38 (098) 978-17-03

VKontakte