Карта сайту

Клініка імені В.І.Грищенко

Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І.Грищенко (м.Харків) – сучасний медичний заклад, що надає повний комплекс послуг для ефективної діагностики та лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя.

Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І.Грищенко, відома до 2011 року як Центр ЕКО «Імплант», стала першим в Україні медичним закладом, в якому був успішно застосований метод штучного запліднення. Тоді, в 1990 році, була проведена перша програма екстракорпорального запліднення (ЕКЗ) в Харкові, а через 9 місяців, 19 березня 1991 року, на світ з'явилася Катя – перша в Україні дитина, зачаття якої відбулося поза організмом матері. Ми пишаємося тим, що злагоджений колектив висококваліфікованих фахівців Клініки репродуктивної медицини імені академіка В.І.Грищенко стояв біля витоків застосування допоміжних репродуктивних технологій і ЕКО в Україні.

Наші перші пацієнти давно стали батьками, наші перші діти вже подорослішали. А сюди як і раніше з надією приходять нові пари. Харківський центр ЕКО, що носить ім'я великого вченого, академіка Валентина Івановича Грищенка, допомагає своїм пацієнтам знайти щастя материнства і батьківства.

Сьогодні в Клініці активно функціонують 5 відділень:

  • Відділення допоміжних репродуктивних технологій, – фахівці якого займаються діагностикою та виявленням причин безпліддя, визначенням стратегії лікування і власне проведенням програм ЕКЗ.
  • Андрологічне відділення, яке спеціалізується на проблемах чоловічого безпліддя.
  • Відділення оперативної гінекології з цілодобовим лікувальним стаціонаром, де проводяться оперативні втручання як діагностичні, так і лікувальні (гістероскопія, лапароскопія і т.д).
  • Поліклінічне відділення, створене для поглибленого обстеження вузькопрофільними фахівцями в тих випадках, коли це необхідно (генетик, ендокринолог, терапевт т.д.).
  • Лабораторне відділення, в якому проводиться цілий комплекс досліджень, необхідних для діагностики та лікування безпліддя.

На особливу увагу заслуговує ембріологічна лабораторія – серце клініки ЕКО. Вона спроектована і оснащена відповідно до передових стандартів в галузі медичної науки і техніки. Ембріологічна лабораторія Клініки репродуктивної медицини імені академіка В.І.Грищенко є єдиною лабораторією подібного класу на території України, що підтверджено актами зовнішнього аудиту від відомих європейських фахівців в галузі стандартизації та контролю якості ембріологічних лабораторій.

Високотехнологічне оснащення Клініки в поєднанні зі строгим контролем якості на всіх етапах протоколу ЕКО, а також професіоналізм і досвід лікарів і ембріологів дозволили домогтися відмінної результативності лікування, а саме високого відсотка настання вагітності після ЕКЗ.

Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід, доброзичливе ставлення, повну конфіденційність, найсучасніші методи лікування безпліддя у жінок і у чоловіків, прийнятну вартість ЕКО в Україні.

Ми зробимо все можливе для того, щоб у Вас народилася здорова дитина!

Україна, м.Харків, вул.Благовіщенська, 25

info@implant-ivf.com

+38 (057) 712-01-01

+38 (050) 393-01-01

+38 (067) 824-01-01

Facebook

VKontakte

Google +

Одноклассники