Карта сайту

Шарикоff

Ресторан-трактир русько-французької кухні. Інтер'єр ресторану стилізований під часи героїв булгаковського роману: перший поверх – їдальня проф. Преображенського, антресоль – бібліотека і операційна, VIP-зал – кабінет професора; нижній поверх – улюблений трактир Шарикова «Стоп-сигнал», для шанувальників революційних настроїв початку ХХ століття.

В інтер'єрі цього трактиру буржуйські люстри, конфісковані революціонерами, пофарбовані в пролетарський червоний колір і є сусідами з гаслами і військовими гільзами революційної епохи. Вечеря в стилізованому вагоні «Харків-Париж» нагадає історії буржуазної інтелігенції, що покидає Росію. Настрій підкаже вам, в якому місці краще розташуватися, а безліч антикварних речей, придбаних на блошиних ринках, допоможуть поринути в атмосферу епохи, що пішла.

Літній майданчик уособлює гостинний двір  торговий ряд початку ХХ століття.

Кухня  «народно-благородна», для товаришів і панів  це революційний погляд на традиційну кухню: улюблені всіма страви в нестандартній оригінальній подачі (олів'є, шуба і форшмак сусідять зі стерлядю в березовому соку, котлетками з оленини і дикого кабана, супом зі сморчків і розтягаями). Також кваси і морси власного приготування; солідна винна карта  більше ста позицій: від недорогих до Великих, з різних країн і регіонів). 

Таку неординарну назву ресторан отримав від головного героя знаменитого булгаковського роману  Поліграфа Поліграфовича Шарікова, який з'явився на зламі епох, коли відбувалося зіткнення до і постреволюційних культур. Але це не той Шариков, який уособлював гірші риси пролетаріату за часів швондеров, а нова людина (це підкреслює FF наприкінці прізвища), який змінився завдяки тому, що повертаються часи преображенських і борменталей. Ця назва підкреслює демократичність ресторану, тобто доступність для людей з різним матеріальним достатком.

 

Україна, м.Харків, вул. Квітки-Основ'яненка, 12

+38 (057) 752-33-44