Карта сайту

Секунда

«Секунда» – це торгова мережа годинникових магазинів. За час перебування на ринку магазини цієї мережі по достоїнству оцінили шанувальники витончених і надійних годинників зі Швейцарії, Франції, Німеччини та Японії. Представлені моделі наручних годинників таких відомих брендів, як Balmain, Casio, Continental, Guess, Jacques Lemans, Michelle Renee, Pierre Lannier, Police, Royal London, Tissot захоплюють різноманітністю дизайну і функціональними можливостями.

Крім наручних годинників, в магазині «Секунда» в ТЦ «Аве Плаза» представлені настільні, настінні і підлогові моделі торгової марки «Power», а також барометри і термометри німецької фірми Fischer.

«Секунда» допомагає своїм клієнтам в прагненні до краси і контролі над часом завдяки єдиній команді майстрів годинникової справи і професіоналів з продажу. Годинники від магазину «Секунда» не просто прикрасять ваш будинок, а й додадуть завершеності інтер'єру або вашому індивідуальному образу незалежно від того, чи віддаєте перевагу Ви діловий, спортивний, повсякденний або гламурний стиль. Адже Секунда – це годинник для кожного!

Дисконтна програма:

  • для постійних клієнтів магазину – знижка 10%, на весь асортимент товарів;
  • знижка 15% на честь дня народження (надається при пред'явленні паспорта і діє протягом 7 календарних днів до і після дати народження, зазначеної в паспорті).

Україна, м.Харків, вул. Сумська, 10. Торгово-офісний центр «AVE PLAZA», 1 поверх

+38 (057) 714-16-73