Карта сайту

Ламінатов

Мережа салонів «Ламінатов» працює з 2006 року.

За цей час ми завоювали довіру більше трьох тисяч покупців. Пережили початок і кінець «кар'єри» клейового ламінату, а також «захід» ламінату 21, 22 і 23 класів. І придбали величезний досвід роботи з покриттям для підлоги.

Але багатий досвід роботи з ламінатом далеко не найголовніша наша перевага.

На відміну від інших салонів і магазинів, салон «Ламінатов» спеціалізується тільки на ламінаті. На даний момент це саме практичне, вигідне і екологічно чисте підлогове покриття.

Саме тому ми так ретельно фільтруємо виробників. Ми пропонуємо тільки брендовий ламінат виробництва Німеччини, Бельгії та Іспанії, а також бюджетні варіанти ламінованих покриттів від перевірених виробників України і Польщі.

Зараз в наших салонах представлено 19 відомих європейських виробників і понад 540 декорів ламінату. Вам не потрібно їздити по всьому місту в пошуках підходящого декору. У нас є все, що вам потрібно. Ви економите час.

В салоні «Ламінатов» представлена ​​тільки фірмова продукція, без обману і підробок. У нас ви не знайдете «німецький» і «бельгійський» ламінат китайського виробництва. А консультанти з 7-річним досвідом роботи чесно розкажуть вам про переваги і недоліки кожного виду ламінату.

«Ламінатов» – це більше, ніж просто салони ламінованих покриттів.

Тут ми створюємо атмосферу справжньої творчої майстерні, де можна погортати журнал нашого салону з порадами по декору, випити чашечку кави, отримати поради фахівців, пофантазувати над новим образом свого житла і вибрати найкращий ламінат.

Україна, м.Харків, вул. Плеханівська, 10

laminatov@ukr.net

+38 (057) 764-53-47

+38 (066) 430-32-90