Карта сайту

Ресторан Сім-Сім

Ідеальне свято завжди має кілька критеріїв: натхнення, приємна компанія і команда професіоналів.

Ресторан Сім-Сім з радістю допоможе Вам реалізувати всі Ваші думки і фантазії з приводу організації свята, будь то весілля, ювілей, корпоратив, фуршет, або дитячий день народження.

Все буде продумано до дрібниць і виконано на високому рівні: від банкетного меню до оформлення залів, від написання сценарію до підбору артистів, від зустрічі гостей до фінального салюту.

Для Вашого банкету Ви можете вибрати один з просторих і затишних залів:

  • найсвітліший в Харкові Великий банкетний зал, розрахований на 300 гостей
  • головний зал ресторану розрахований на 60 гостей
  • кілька невеликих залів для проведення теплих затишних сімейних вечорів і невеликих компаній розраховані на 16 осіб

Смачна, вишукана і якісна кухня – родзинка Ресторану Сім-Сім.

Ресторан СІМ-СІМ за кілька років роботи можна по праву назвати гастрономічним рестораном. Тільки у нас Ви згадаєте той самий смак – ароматного, що пахне димком, гарячого, соковитого шашлику з домашнього м'яса.

Що б це не було: ароматна баранина, ніжна телятина, соковита свинина, добірні величезні смачні перепела, овочі на відкритому вогні, або люля-кебаб декількох видів – ці страви будуть ідеальні. Так само як і страви європейської, ліванської та інших кухонь світу, які пропонує Вам спробувати ресторан СІМ-СІМ. Що може бути смачніше свіжоспеченого ароматного хліба з тандира, і хачапурі в дров'яної печі – напевно тільки солодка просочена медом і східної магією пахлава з горіхами.

Ресторан СІМ-СІМ – це команда професіоналів!

Кухарів з багатим досвідом роботи на різних кухнях світу і з будь-якими продуктами, професійних офіціантів і грамотних адміністраторів, які допоможуть Вам правильно скласти меню, організувати і професійно провести банкет, який орієнтований на будь-який смак і гаманець. З якого гості підуть ситими, веселими, п'яними і задоволеними.

З любов'ю, Ваш ресторан СІМ-СІМ)))

Україна, м.Харків, вул. Шевченка, 303/307а

info@simsim.kh.ua

+38 (057) 755-53-54