Карта сайту

Представники американської компанії GSS провели зустріч з харківськими підприємцями

05.05.2017

5 травня 2017 року відбулася зустріч з представниками американської компанії GSS, першим заступником міського голови Ігорем Тереховим та харківськими підприємцями.

Перший заступник міського голови зазначив, що ця зустріч має велике значення, оскільки Харків – одне з міст України, що найбільш динамічно розвивається, й за версією журналу «Financial Times» став кращим містом зі створення умов для ведення бізнесу.

Директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська розповіла про те, що відбувається в сфері підприємництва та споживчого ринку міста Харкова. У своїй презентації вона ознайомила присутніх з основними показниками у цьому напрямі по місту, досягненнями й проблемами в сфері підприємництва та споживчого ринку. Також вона розповіла про те, які заходи вживає міська влада для підтримки підприємництва і які нові послуги введені містом для полегшення реєстрації бізнесу. 

Керівник компанії GSS Джон Хувейн високо оцінив допомогу міста для ведення бізнесу, відзначив модернізацію центрів надання адміністративних послуг, які працюють з підприємцями, і запропонував міській владі розробити анкету, щоб при реєстрації підприємець повідомляв про те, який тип діяльності передбачає його бізнес. За словами американського фахівця, ця анкета дасть можливість місту знати, в якому виді діяльності зацікавлені харківські підприємці.