Карта сайту

Святковий прийом з нагоди Дня підприємця

31.08.2017

Святковий прийом з нагоди Дня підприємця пройшов 30 серпня у Харківській міській раді.

Уже традиційно у першу неділю вересня відповідно до Указу Президента  від 05.10.1998 № 1110/98 в нашій державі відзначається День підприємця.

Зі святом підприємців нашого міста привітала директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Сьогодні ми вшановуємо ініціативних та енергійних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, знайти і міцно зайняти своє місце в економіці нашого міста. Ви займаєтеся по-справжньому важливою і відповідальною роботою, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте населення необхідними товарами та послугами, вносите вагомий внесок у забезпечення соціальної стабільності жителів Харкова. Це талант і одночасно велика праця, гідні поваги і підтримки.

В умовах ринку виживає той, хто вміє працювати, виявляє наполегливість, володіє підприємницьким чуттям, може спрогнозувати ситуацію. Сьогодні в Харкові працює понад 15 тисяч підприємств малого, середнього і великого бізнесу, понад 100 тисяч фізичних осіб - підприємців. Кожен рік ми бачимо зростання обсягів реалізованої продукції підприємницькими структурами міста. Впевнена, що і надалі ви будете вносити свій вклад у розвиток економіки міста, а ми, представники влади, всіляко будемо вас підтримувати і створювати гідні умови для ведення бізнесу», - сказала Вікторія Китайгородська.

На святі були присутні почесні гості: заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Харківській області Светош Наталія Василівна, ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі Черевко Олександр Іванович, президент Спілки підприємців Харківської області Порошин Сергій Михайлович, президент Харківського Союзу Страховиків Временко Людмила Василівна, інші представники громадських організацій та профспілки.

Директор департаменту вручила кращим підприємцям міста Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяки міського голови та Почесні грамоти Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку.