Карта сайту

Підписання Меморандуму

25.04.2017

У Харківській міській раді між Громадською організацією
«Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг»
та Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку
було підписано Меморандум про включення, співпрацю та партнерство

24 квітня 2017 року у Харківській міській раді між ГО «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг» та Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку було підписано Меморандум про включення, співпрацю та партнерство. Меморандум підписали голова ГО «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг» Наталія Шамрай та директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради Вікторія Китайгородська.

«За результатами постійних моніторингів, харківські ЦНАПи є одними з кращих в Україні. І нам є чим поділитися з колегами. Більше того, у нас є напрацювання і пропозиції, з якими ми як повноправний член асоціації готові виступити і перед Кабміном, і органами місцевого самоврядування. Для нас вступ до асоціації означає обмін досвідом і кращими практиками, залучення міжнародних донорських організацій. Підписання Меморандуму – це першооснова для того, щоб з часом усі послуги в Україні надавалися за принципом екстериторіальності – наприклад, не тільки жителям Харкова, а й інших міст», − зазначила директор департаменту Вікторія Китайгородська.

У свою чергу голова ГО «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг» Наталія Шамрай наголосила, що в нинішніх реаліях харківські центри з надання адміністративних послуг є зразком для всіх міст країни – і великих, і малих.
 
Довідка. ГО «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг» була створена на початку 2016 року. Її метою є узгодження дій центрів з розвитку системи надання адміністративних послуг, обмін досвідом, кращими практиками в сфері обслуговування жителів, надання практичної допомоги в розробці проектів реформування системи надання адміністративних послуг, навчання персоналу центрів тощо. 

До складу асоціації входять центри з надання адміністративних послуг Львова, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, Києва, Вінниці, Сум, Харкова.