Карта сайту

Mega Vision

Для молодих і енергійних, сповнених позитивом і нестримними емоціями  Mega Vision boutique саме для тебе!

Mega Vision boutique є куточком молодіжного, позитивного настрою. Тут кожен знайде свій образ, свій стиль, своє «Я», знайде те, що так довго шукав, але ніяк не міг знайти! Неймовірна кількість сонцезахисних окулярів та оптичних оправ задовольнять бажання найвибагливішого! Кольорова гамма і доступні ціни дозволять змінювати себе кожен день!

Коли ти переступиш поріг Mega Vision boutique, ти зрозумієш, як просто і легко підібрати саме свої окуляри. У цьому тобі допоможуть стилі, на які поділено бутик: спорт, класика, поляризовані окуляри і для найсміливіших стиль crazy. Легко зорієнтуватися – легко вибирати!

Mega Vision boutique завжди дивує! Щомісяця  нові акції, нові можливості. Щотижня-оновлення асортименту, ще більше яскравих моделей таких брендів: сучасні, неординарні, новинка 2012 року окуляри від Lacoste, Nike, Ozzie; «Сімейство» Calvin Klein вражає своєю індивідуальністю  Calvin Klein collection, Ck Calvin Klein, Calvin Klein Jeans; ексклюзивні моделі, які в такому асортименті ти зможеш знайти тільки в Mega Vision boutique від Fendi, Emilio Pucci, Karl Lagerfeld, Michael Kors; молодь вибирає улюблені окуляри від Converse, Sean John, Diane von Furstenberg, Ray – Ban, Police; сенсаційні окуляри з підтримкою пасивних 3D технологій  Kiss&Kill; Avanglion для любителів класики; Polar Glare – для тих, хто віддає перевагу поляризованим очками; AbOriginal – для сміливих; Polar Kidz – поляризовані окуляри для дітей та інше.

Крім сонцезахисних окулярів в мережі бутиків Mega Vision boutique представлена ​​і лінія якісних оптичних оправ. За допомогою найсучаснішого обладнання та кваліфікованих лікарів-офтальмологів кожен може пройти діагностику зору, яка в межах програми «За здоровий зір» є безкоштовною, і вибрати для себе ту або іншу оправу. У цьому тобі допоможуть кваліфіковані, сповнені оптимізму і позитиву продавці-консультанти. Той, хто вибирає Mega Vision boutique  вибирає яскраве життя. Вибираючи Mega Vision boutique ти насолоджуєшся ясним баченням світу і в той же час відчуваєш себе впевнено.

Саме це робить тебе особливим! Дивуй світ разом з Mega Vision boutique!

Україна, м.Харків, вул. Сумська, 10. Торгово-офісний центр «AVE PLAZA», 1 поверх

+38 (057) 754-57-20