Карта сайту

Фітнес-клуб «Феромон»

Пройти через двері Клубу  все одно, що увійти в легенду, багату зустрічами, сміхом, емоціями. Розкішні простори, досі невипробувані задоволення, luxury-послуги. Піднесені думки, нові можливості, високі технології, досконалість виконання, персоналізований сервіс  все це поєднує в собі правильний фітнес клуб «Феромон». Він пробуджує витончені бажання і почуття, він комфортний і затишний. «Феромон»  це незвичайна історія, в яку вписують нові надихаючі сторінки...

Здоров'я і краса, а скоріше, здоров'я і задоволеність своїм зовнішнім виглядом  своїм зовнішнім «Я», прийняття самого себе, дає нам впевненість в собі, дозволяє простіше ставитися до труднощів, легше їх вирішувати, швидше знаходити друзів, роботу і багато іншого, робить нас оптимістами, змушує вірити, що ми самі керуємо своїм життям і можемо багато чого в ній досягти. Чи хочемо б ми бути такими ?! Саме сьогодні, зараз, ми приймаємо рішення зробити хоча б невеликі кроки на шляху до своєї досконалості. А, значить, прийти в фітнес клуб «Феромон». Адже, крім користі, ви отримаєте масу задоволень. Спілкування з цікавими людьми, придбання нових друзів, відчуття свободи від усіх проблем, занурення в світ музики і руху призведе Вас сюди.

Клуб персонального фітнесу «Феромон» задовольняє трьом головним аспектам: фізичному – то, що ви робите для свого тіла; біохімічному  те, чим ви маєте ваше тіло; і психологічному, який регулює гармонію розуму і тіла. Іншими словами, «Феромон»  втілення принципів: «бути струнким, харчуватися правильно, думати позитивно».

Особлива атмосфера нашого клубу, професіоналізм і енергетика тренерського складу подарують Вам позитивний настрій і прагнення до нових досягнень. Ми із задоволенням зустрінемо Вас і надамо всі умови для Вашого фізичного самовдосконалення.

ФЕРОМОН НА УБОРЕВИЧА – ЦЕ

Дворівневий, площею 700 кв.м., поділений на кілька зон. На першому рівні розташовані кардіозона, зона силових тренажерів і зона вільних ваг. Кардіозона оснащена найсучаснішим обладнанням для зміцнення серцево-судинної системи і поліпшення витривалості: бігові доріжки, велотренажери, степпери, орбітреки з вбудованими дисплеями, де кожен може вибрати для себе будь-яку тренувальну програму, відстежити частоту серцево-судинних скорочень, а також втрату калорій. Силові тренажери представлені американськими виробниками: PRECOR і HAMMER STRETCH. Різноманіття тренажерів на різні групи м'язів і велика площа залу дозволяє не створювати черги.

У залі спеціальне екологічно чисте підлогове покриття, яке забезпечить максимальну безпеку при тренуваннях. Для створення сприятливих умов, під час занять, у всіх тренувальних зонах розташовані телевізори. Працюють системи вентилювання та кондиціювання, підтримується оптимальна температура для тренувань.

Україна, м.Харків, вул.Бучми, 32В

feromonua@gmail.com

+38 (057) 364-33-34

+38 (095) 302-29-65

Facebook

VKontakte

Одноклассники