Карта сайту

Фітнес-центр «Металіст»

Фітнес-центр «Металіст» являє собою спортивно-оздоровчий комплекс, створений професіоналами в області фітнесу та бодібілдингу як для професійних спортсменів, так й для всіх тих, хто бажає жити по древньому мудрому принципу – «у здоровому тілі – здоровий дух».

Основною концепцією, яка культивується в нашому фітнес-центрі, є бажання перетворити заняття фітнесом в особливий вид естетичного задоволення. Для цього, в фітнес центрі «Металіст» створена саме та система, яка не просто дозволяє виконувати фізичні вправи, а й дарує учасникам тренувань непередаване відчуття натхнення і гармонії душі і тіла.

У розпорядженні клієнтів фітнес-центру є тренажерний зал для занять пауерліфтингом і бодібілдінгом, секція жіночого фітнесу, працюючого по провідній американській методиці, що включає комплекс вправ на степ-платформах і гідравлічних тренажерах, зона діагностики, і, найголовніше, тренерський колектив, який є висококласними фахівцями в області побудови здорового тіла і збалансованого здорового харчування.

Зокрема, весь тренерський склад в тренажерному залі має міжнародні спортивні досягнення, а інструктори з фітнесу мають досвід стажувань на провідних тренінгах України і СНД.

Комплекс фізичних вправ, що практикуються у всіх наших секціях спрямований в першу чергу на оздоровлення організму, в залежності від його поточного стану, нормалізаціяю співвідношення ваги м'язової маси і жирових тканин, а також на підвищення щоденної працездатності та загального фізичного стану за рахунок навчання максимального контролю над тілом. При цьому, найбільша увага приділяється підготовленості серцево-судинної системи, зміцнення зв'язок і сухожиль, та індивідуальному вдосконаленню тіла в залежності від природних даних.

Методики, що застосовуються на тренуваннях суворо індивідуальні, повністю безпечні і застосовні для будь-якої вікової категорії. Позитивний ефект лежить, в основному, в коригуванні ліній фігури, рельєфу м'язів і постави, нормалізації роботи внутрішніх органів і досягненні щоденного гарного самопочуття і високої працездатності, при цьому дуже важливим моментом є контроль за станом організму, для чого є зона діагностики з професійним кардіосканером і фітнес-тестом.

Ми будемо щиро раді всім бажаючим жити в гармонії зі своїм тілом - чоловіків і жінок, спортсменів і любителів  в наших світлих і комфортних тренувальних залах, розташованих в зручному районі, поблизу станцій метро «Спортивна» і «Метробудівників ім.Ващенко».

Україна, м.Харків, вул.Плеханівська, 65, ст.м. Спортивна, СК Металіст, південна трибуна, праве крило

info@metalistfitness.com.ua

+38 (057) 737-16-86

+38 (063) 785-47-07

VKontakte

Instagram