Карта сайту

Кінно-спортивний клуб «Diamond Horse»

Як ви думаєте, чи є хтось або щось в цьому світі, що здатне дати вам одночасно почуття польоту і почуття спокою? Навчити вас бути в рівновазі, при цьому відчуваючи себе частиною природи? Чи повірите ви, що можливо забути про те, що ви – житель величезного мегаполісу, і раптом стати казковою істотою? Все це цілком можливо, якщо ви вирішите ближче познайомитися з конем.

Кінь, будь-то тремтливий аргамак, стрімкий рисак, або проста сільська трудяга, може подарувати будь-кому, хто прийде до неї з відкритою душею, безліч незабутніх почуттів, емоцій і відчуттів. Верхом можна зустріти світанок, вдихнути морозне повітря, їдучи по засніженому полю, відчути себе кентавром, подорожуючи лісовими стежками. Кінь вам розповість про те хто ви, відкриваючи з кожною зустріччю все нові і нові грані вашої натури. І не важливо, чи шукаєте ви ризик і адреналін, або навпаки, прагнете до гармонії і спокою – все це, немов добрий чарівник, вам подарує кінь.

Якщо ви не любитель верхової їзди, але любите швидкість, то до ваших послуг прокат квадрациклів. Якщо ви шукайте спокою і релаксу, то затишні номери готелю ідеально підійдуть для відпочинку.

Наш клуб знаходиться в мальовничому місці серед безкраїх полів, поруч з лісом. Територія, що охороняється. Зручна парковка на 50 машиномісць, розташована безпосередньо біля входу в будівлю клубу. Все для вашого комфорту: ресторан на 50 місць, готель з чотирма затишними номерами, літня тераса, ставок. У цьому затишному оазисі, який розташований зовсім недалеко від галасливого задимленого міста все зроблено з любов'ю. У нашому клубі працюють справжні професіонали своєї справи, які люблять свою роботу. Їх покликання – зробити ваш відпочинок комфортним, яскравим, незабутнім.

Україна, Харківська обл., Харківський р-н, с.Бистре

+38 (050) 588-85-18

Google +