Карта сайту

ARTstreet

«ARTstreet» – найбільший магазин матеріалів для творчості і хобі в Харкові. В асортименті є все, що необхідно для живопису, рукоділля, міні-ремесел і дитячої творчості.

Багатий асортимент товарів в хобі-залі: полімерна глина, матеріали для батика і розпису тканин, все необхідне для валяння, декупажу, розпису по склу та кераміці, скрапбукінгу, квілінгу, дитячої творчості.

Професійні художні товари представлені в профі-залі: матеріали для графіті і аерографії, полотна і підрамники, різноманітні види фарб і графічних матеріалів, кисті і мастихіни, мольберти та етюдники, матеріали для скульптури, папір для всіх видів живопису і дизайну, блокноти для замальовок, палітри, література по живопису і багато-багато всього іншого.

У магазині панує приємна художня атмосфера – на поличках купа цікавих штучок, які підкажуть Вам ідеї для творчості, а консультанти завжди підкажуть які матеріали для чого можна використовувати.

Ви можете купити чашечку смачної кави або трав'яного чаю в автоматі, який знаходиться прямо в магазині. А поки Ви п'єте напій, насолодіться виставками робіт художників-початківців.

На нашій «ARTвулиці» регулярно проводяться майстер-класи з різних технік рукоділля та живопису. А для юних творців дитячі майстер-класи проводяться щодня!

У магазині діє дисконтна система знижок. Для зручності покупців, в магазині встановлений термінал, покупки можна оплатити картами VISA і MASTERcard.

До зустрічі на нашій творчій вулиці!

Україна, м.Харків, вул.Гіршмана, 17Б

+38 (057) 758-68-84

Facebook

VKontakte