Карта сайту

22 вересня на заводі «СВІТЛО ШАХТАРЯ» відзначили День машинобудівника

25.09.2017

На ПАТ «СВІТЛО ШАХТАРЯ» святкували день машинобудівника.

У заході взяв участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Від імені міського голови Харкова Геннадія Кернеса він привітав колектив заводу з професійним святом. 

«Ми по праву можемо пишатися вашим заводом, який понад 125-ти років випускає високоякісну продукцію, надійність якої перевірена часом. Це обладнання відповідає світовим стандартам і працює на гірничодобувних підприємствах не тільки в Україні, але і в Казахстані, Естонії, Білорусі, Польщі. Але головним багатством заводу є висококваліфіковані кадри. Хочу подякувати вам за те, що ви вносите величезний вклад в економічний розвиток нашого міста і країни, впроваджуєте перспективні напрямки виробництва, розширюєте асортимент і підвищуєте якість продукції, що випускається. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, активно впроваджувати нові технології, освоювати нові ринки збуту. Щастя, здоров'я і благополуччя!» – зазначив Ігор Терехов. 

З нагоди Дня машинобудівника кращим працівникам підприємства перший віце-мер вручив Подяки Харківського міського голови.

Зазначимо, що День машинобудівника в Україні встановлено Указом Президента у 1993 році. Професійне свято відзначається щорічно в останню неділю вересня. 

Довідка. ПАТ «Харківський машинобудівний завод «СВІТЛО ШАХТАРЯ» – це сучасне машинобудівне підприємство європейського рівня з виробництва гірничошахтного устаткування, яке є одним з найбільших підприємств не тільки в Харківській області, а й в Україні.

Основною продукцією підприємства є скребкові конвеєри і перевантажувачі, шахтні дробарки, запобіжні гідравлічні муфти, прохідницькі та очисні комбайни, шахтні підстанції та інше обладнання для гірничорудної промисловості. Продукція, що випускається на заводі, працює на гірничодобувних підприємствах в Україні, Казахстані, Естонії, Білорусі, Польщі. Високу надійність і якість техніки, що випускається на заводі «СВІТЛО ШАХТАРЯ», контролює і підтверджує служба менеджменту якості Департаменту управління якістю, фахівці якої сертифіковані відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001-2001.