Карта сайту

Станом на 1 вересня у місті Харкові зареєстровано 118,6 тис. фізичних осіб-підприємців

14.09.2023

За інформацією Головного управління ДПС у Харківській області станом на 01.09.2023 кількість фізичних осіб - підприємців по місту Харкову склала 118638 осіб.

Протягом січня-серпня 2023 року припинили діяльність 9 959 фізичних осіб - підприємців. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду протягом січня-серпня 2023 року 466 фізичних осіб - підприємців. 

Усупереч складнощам та ризикам, які диктують умови воєнного сьогодення, підприємці Харкова продовжують відкривати нові бізнеси, шукають усілякі можливості для відновлення, розвитку та виходу на міжнародний рівень, що дає змогу відновлювати економіку міста та країни. Так, протягом  8 місяців 2023 року виявили бажання відкрити власну справу та офіційно зареєстрували свій бізнес майже 9 тис. фізичних осіб-підприємців.

За цей же період обрали наше місто в якості нової локації для своєї діяльності та змінили свою податкову адресу на місто Харків 650 фізичних осіб-підприємців, переважно це підприємці з деокупованих територій.

Сьогодні бізнес відіграє ключову роль у забезпеченні нашої економічної незалежності та подальшому розвитку, саме тому міська рада робить все можливе для підтримки бізнесу, залученню інвестицій та активізації ділової активності у місті.