Карта сайту

Новий набір учасників навчального курсу «Перебудова бізнесу під час війни»

14.05.2024

ПРОГРАМА ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ 

Асоціація приватних роботодавців оголошує новий набір учасників навчального курсу «Перебудова бізнесу під час війни», який проходить в рамках ініціативи SME Resilience Hub в Харкові.

Участь у цій програмі буде найбільш корисною для підприємців Харківщини, представників малого та середнього бізнесу, що потребують актуальних знань, конкретних навичок, дієвих інструментів та продуктивної взаємодії в колі однодумців для зміцнення своїх позицій на ринку та подальшого розвитку.

Протягом 2-х місяців команда експертів АПР проведе серію воркшопів, під час яких в учасників буде можливість переглянути та оптимізувати свою бізнес-модель, пропрацювати нові ідеї та продукти, вдосконалити бізнес-процеси, поліпшити роботу з клієнтами та персоналом, прокачати навички ведення переговорів, пошуку фінансування та залучення ресурсів. Програма передбачає  різні практичні завдання, які дадуть вам можливість систематизувати свої знання і досвід, підвищити підприємницькі, менеджерські, лідерські компетенції та набути антикрихкості.   

Запрошуємо і вас приєднатись до спільноти!

Програма стартує у понеділок 20 травня 2024 року і триватиме 2 місяці.

Графік занять – понеділок, середа і п’ятниця, по 3 години у другій половині дня. 

Формат занять – аудиторний. 

Для подачі заявки на навчання заповніть, будь ласка, форму за посиланням: https://forms.gle/MrzQeaECZ25JE1Xa9


Проєкт реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в Україні в рамках Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.