Карта сайту

До уваги представників бізнесу та промислового сектору!

23.02.2023

З метою збору та акумуляції даних щодо пошкодженого внаслідок військової агресії росії майна, на державному рівні було створено спеціальний інформаційний ресурс – Реєстр пошкодженого та знищеного майна.

Це єдина державна інформаційно-комунікаційна система, яка призначена для збору, накопичення, обліку, обробки, зберігання та захисту інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно.

Основна мета Реєстру – зафіксувати усі збитки для подальшої розробки та впровадження комплексу заходів щодо реконструкції та відновлення інфраструктури та виплат компенсації власникам пошкодженого або знищеного майна.

Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради визнано уповноваженим органом, який відповідає за збір інформації про пошкоджене та зруйноване нерухоме майно в місті Харкові для подальшого включення цих даних до Реєстру.

Власники комерційних об’єктів можуть звертатись до відповідного структурного підрозділу Харківської міської ради, дотримуючись наступного алгоритму дій:

1. Підготувати звернення про включення об’єкта до Реєстру пошкодженого та знищеного майна на ім’я Заступника міського голови – директора Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради Мірошника В.М.

2. До звернення додати фото пошкоджень та акт візуального огляду, складений у довільній формі власником будівлі, де зазначити:

  • причину пошкодження;
  • дату пошкодження;
  • орієнтовні обсяги пошкоджень.

3. Подати звернення до канцелярії Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради за адресою: 61003, м. Харків, майдан Конституції, 16.

Довідкова інформація за посиланням: https://www.city.kharkov.ua/uk/gorodskaya-vlast/ispolnitelnyie-organyi/departamentyi/departament-zhilishhnogo-xozyajstva.html