Ресторан-трактир русько-французької кухні. Інтер'єр ресторану стилізований під часи героїв булгаковського роману: перший поверх – їдальня проф. Преображенського, антресоль – бібліотека і операційна, VIP-зал – кабінет професора; нижній поверх – улюблений трактир Шарикова «Стоп-сигнал», для шанувальників революційних настроїв початку ХХ століття.
В інтер'єрі цього трактиру буржуйські люстри, конфісковані революціонерами, пофарбовані в пролетарський червоний колір і є сусідами з гаслами і військовими гільзами революційної епохи. Вечеря в стилізованому вагоні «Харків-Париж» нагадає історії буржуазної інтелігенції, що покидає Росію. Настрій підкаже вам, в якому місці краще розташуватися, а безліч антикварних речей, придбаних на блошиних ринках, допоможуть поринути в атмосферу епохи, що пішла.
Літній майданчик уособлює гостинний двір – торговий ряд початку ХХ століття.
Кухня – «народно-благородна», для товаришів і панів – це революційний погляд на традиційну кухню: улюблені всіма страви в нестандартній оригінальній подачі (олів'є, шуба і форшмак сусідять зі стерлядю в березовому соку, котлетками з оленини і дикого кабана, супом зі сморчків і розтягаями). Також кваси і морси власного приготування; солідна винна карта – більше ста позицій: від недорогих до Великих, з різних країн і регіонів).
Таку неординарну назву ресторан отримав від головного героя знаменитого булгаковського роману – Поліграфа Поліграфовича Шарікова, який з'явився на зламі епох, коли відбувалося зіткнення до і постреволюційних культур. Але це не той Шариков, який уособлював гірші риси пролетаріату за часів швондеров, а нова людина (це підкреслює FF наприкінці прізвища), який змінився завдяки тому, що повертаються часи преображенських і борменталей. Ця назва підкреслює демократичність ресторану, тобто доступність для людей з різним матеріальним достатком.