Карта сайту

SPA «Махараджа»

Ми пропонуємо Вам вирватися з пут нескінченних проблем і стресів і зробити чудову подорож по Річці Насолоди до берегів досконалості.

Уявіть: під вами – вигадливим чином світиться морська галька, на шляху встає водоспад з тихо шепочучої щось води, по берегах – неземної краси квіти. А попереду – найбільші насолоди, відновлюють сили і дозволяють досягти внутрішньої і зовнішньої досконалості, буквально повернувши час назад.

Ви, як ніби-то оповитий в кокон любові, відчуваєте себе центром Всесвіту, воістину махараджів або махарані, для якого і існує цей рай на землі.

Однак у раю є цілком земна назва – SPA Махараджа.

Всі чарівні методики Сходу і Заходу, таємні знання і ритуали древніх шаманів і відунів і найсучасніші технології в області косметології і SPA-догляду об'єднані в SPA Махараджа для того, щоб Ваша душа досягла Нірвани, а тіло знайшло досконалість. Одна з головних «родзинок» цього оазису краси і здоров'я – перший в Харкові і другий в Україні SPA комплекс Хаммам Расул найвищого рівня, що допомагає зберегти і зміцнити здоров'я, який повертає молодість і дарує спокій.

Вибір, пропонований гостям, величезний і різноманітний. До Ваших послуг - ексклюзивні косметичні засоби і естетичні програми догляду за обличчям кращих фірм світу, оригінальні програми з відновлення і формування ідеальної фігури. Всілякі масажні техніки Європи, Америки, Азії та Африки, автентичний тайський масаж, древній масаж трав'яними мішечками Pantai Countur, стоун-масаж і стоун-терапія, антицелюлітний і енергетичний масажі, вишукані ритуали для ніг і SPA-ритуали в Расул Хаммаме доставлять Вам неймовірне задоволення . Стародавні автентичні полінезійські і аюрведичні ритуали дарують спокій і внутрішню гармонію. Неповторні по відчуттях і приголомшливі за результатами обгортання, дієва SPA-реабілітація, масаж для вагітних і малюків не тільки подарують гостям хвилини насолоди, а й значно зміцнять здоров'я. У програмах використовуються цілющі олії: кунжутне (сезамову), жожоба, масло абрикосових кісточок, масла розроблені французьким інститутом «Soskin» і масла італійської SPA лінії Newera. Всі вони надають чудовий вплив на шкіру, прекрасно зволожуючи, зберігаючи і продовжуючи її молодість. Ще одним подарунком гостям стануть ексклюзивні арома-коктейлі виготовлені за стародавніми рецептурами на базі ефірних масел, спеціально для SPA Махараджа. Тут Ви відчуєте Любов, Радість, Гармонію і багато інших почуттів, виражених в запахах. Ці чудові аромати допоможуть розслабитися, відновитися після робочого дня, позбавлять від головного болю, і подарують відчуття спокою, умиротворення і радості.

Скласти індивідуальну SPA-програму і вибрати оптимальний комплекс процедур для отримання максимального задоволення і користі Вам допоможуть SPA-майстра і SPA-оператори, прекрасні професіонали, які мають медичну освіту і найвищу кваліфікацію. За допомогою чудодійних дотиків, що народжують в душі тепло, а в тілі – легкість, вони подарують Вам незабутні відчуття.

Найцікавішу подорож, яку в своєму житті може зробити людина, – це подорож всередину себе. Здійсніть же її разом з нами – по Річці Насолод, до берегів здоров'я і краси, в Центрі Махараджа Йога та СПА.

Україна, м.Харків, пров.Костюринський, 2, поверх 4

info@yoga-kh.com

+38 (057) 771-04-64

Facebook

VKontakte