Карта сайту

Центр «Олімпійський»

Лікувально-діагностичний центр «Олімпійський» представляє комплекс кваліфікованої медичної допомоги, що включає в себе діагностику, лікування, а також профілактику багатьох захворювань, що дозволяє нашим клієнтам вирішувати проблеми, пов'язані зі здоров'ям, в межах однієї медустанови.

ЛДЦ «Олімпійський» пропонує широкий спектр медичних послуг, починаючи від найсучасніших методів діагностики і лікування, і закінчуючи професійним наглядом за станом здоров'я.

У нашому центрі Ви зможете пройти УЗД всіх органів і систем, зробити ЕКГ, цистоскопію, кольпоскопію, фіброгастроскоп, ректороманоскопію, ендоскопію ЛОР-органів, отримати консультації досвідчених фахівців.

Індивідуальний підхід, уважність і чуйність до кожної людини наших фахівців дозволяє досягати повного взаєморозуміння і надання необхідної допомоги клієнтам. Якщо Ви відчуваєте біль в спині, суглобах, в області серця, болі в животі і при цьому не знаєте, що конкретно Вас турбує - ми постараємося вирішити будь-яку проблему. Головний біль, яка мучить Вас роками, також піддається лікуванню, якщо виявити її причини. Тому якісна діагностика і здоровий глузд в постановці діагнозу є для лікаря пріоритетними. Виявлення походження болю, тобто її причини гарантують успішне лікування захворювання.

Висока якість медичної допомоги в ЛДЦ «Олімпійський» також досягається за рахунок оснащення діагностичним обладнанням.

Сучасна людина має бути енергійною, рухливою та здоровою. Тільки при таких умовах у нас є шанс прожити гарне та щасливе життя. В ЛДЦ «Олімпійський» створені всі умови для ранньої і своєчасної діагностики різних захворювань і їх лікування, для швидкого одужання та збереження здоров'я.

Ми завжди готові допомогти!

Україна, м.Харків, вул.Олімпійська, 5А

info@medicalolimp.com.ua

+38 (057) 764-42-30

+38 (096) 163-53-44