Карта сайту

Barbershop Brutmen

Barbershop Brutmen (Барбершоп Брутмен) – сама брутальна і суто чоловіча перукарня з набором послуг класичних для BARBER SHOP: класичні чоловічі стрижки, гоління небезпечною бритвою, стрижка вусів, моделювання бороди. Підтримується образ брутального чоловіка.

Брутмен – це чоловічий прайд. Це територія, де на першому місці стоїть чоловіча брутальна індивідуальність. Це місце для справжніх чоловіків.

Ми хотіли створити місце, де чоловік зможе створити свій унікальний імідж і бути ні на кого не схожим. Ми хочемо допомогти вам відчути свою силу, мужність і характер.

Ми знаємо все про догляд за чоловічим волоссям і турботу про шкіру голови. Але таку ж велику увагу ми приділяємо вусам і бороді, тому що для багатьох з вас вони складають 90% іміджу.

Головний секрет – наші професіонали.

Це майстри високого класу, які пройшли підготовку на кращих зарубіжних курсах навчання сучасним видам і технікам виконання чоловічих стрижок і брали участь в популярних всесвітніх конкурсах перукарів.

Наша гордість – володіння класичними та сучасними методами небезпечного гоління. Так, очі Вас не підвели – ми голимо небезпечною бритвою. Наші брадобреї пройшли навчання, відповідне найвищим світовим стандартам.

Ми радимо Вам обов'язково отримати цей досвід, який доставить Вам незрівняне задоволення, по-перше, від процесу, а по-друге, від результату, якого Ви ніколи не досягнете самостійно.

Гоління небезпечною бритвою – це можливість випробувати небезпеку і задоволення одночасно! Дома чоловіки практично перестали використовувати небезпечну бритву, тому що вона вимагає терпіння, часу і обережності. Але в салоні саме ця послуга вам запам'ятатися назавжди.

Наші брадобреї подбають про вашому обличчі, ви ніколи не зможете забути це дотик небезпечної бритви вашої шкіри. А масаж і процедури очищення допоможуть вам заспокоїтися. Ми чекаємо вас на відкритті!

Ще один доданок нашого успіху – лінійка всесвітньо відомого професійного засобу для чоловіків торгової марки AmericanCrew. Ми користуємося всім, що вони пропонують, і підберемо їх продукти індивідуально для Вас.

Ви з гордістю носите бороду і вуса?
Ласкаво просимо до нас!

Ми не тільки приведемо їх в акуратний вигляд і додамо потрібну форму, а й дамо вам поради та рекомендації, як правильно доглядати за ними. Кращий Барбер той, який працює з азартом і задоволенням.

Україна, м.Харків, вул.Свободи, 12/16

brutmen@ukr.net

+38 (068) 992-49-24

+38 (099) 502-52-48

Facebook

VKontakte