Карта сайту

У Молодіжній раді при Харківському міському голові запропонували Стратегію розвитку підприємництва та працевлаштування молоді Харкова

07.03.2018

У профільній комісії Молодіжної ради при Харківському міському голові презентували Стратегію розвитку підприємництва та працевлаштування молоді Харкова (далі – Стратегія). Місія документа – це створення сприятливих умов для розвитку молодіжного підприємництва, підвищення професійного рівня, рівня зайнятості та обізнаності на ринку праці молоді шляхом реалізації проектів та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

З вітальним словом до присутніх гостей виступила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська. Вона зазначила, що співпраця з Молодіжною радою при Харківському міському голові є ефективною.

«Наш Департамент дуже щільно співпрацює з Молодіжною радою, і Харківський міський голова Кернес Геннадій Адольфович підтримує ініціативи та пропозиції, які виходять від молоді. У нашому місті прийнята і працює Програма підтримки та розвитку підприємництва на 2018-2022 роки. В рамках цієї Програми на нашому веб-сайті «Підприємництво і споживчий ринок міста Харкова» був відкритий електронний сервіс «Бізнес-навігатор». Там зібрані різні підприємства нашого міста і вся інформація про них. Крім цього, на цьому ж сайті успішно працює ще один електронний сервіс «Допомога підприємцю». Через нього будь-який бажаючий два рази на тиждень може отримати он-лайн консультацію з різних питань в сфері бізнесу. Ми всі колись були студентами, у нас у всіх було багато ідей і ми не знали, як їх реалізувати. Саме ці електронні сервіси дають відповіді на багато питань. Тому заходьте, користуйтеся. Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку, а також всі органи місцевого самоврядування відкриті до співпраці. Наша основна мета – це створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Харкові і ми в цьому зацікавлені», – зазначила Вікторія Китайгородська.

У Молодіжній раді при Харківській міській раді розповіли, що Стратегія включає в себе три основні напрями:

  • розвиток підприємництва;
  • бізнес компетентність;
  • працевлаштування і профорієнтація.

У напрямку розвитку підприємництва виділяються такі основні проблеми – це відсутність доступного консалтингу для бізнесу, низький рівень підготовки підприємців-початківців і відсутність культури інвестування.

У напрямку освіти – низький рівень бізнес-грамотності, невідповідність запитів компанії рівню підготовки кадрів. І в третьому напрямі працевлаштування в Молодіжній раді акцентують увагу на вирішенні проблеми високого рівня перекваліфікації кадрів після випуску і високий рівень безробіття.