Карта сайту

У міськраді привітали працівників сфери послуг

15.03.2018

15 березня 2018 року в Харківській міській раді відбулося вшанування працівників сфери послуг. Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх присутніх з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування привітала Вікторія Китайгородська.

У заході взяли участь представники Харківського вищого професійного училища сфери послуг, а також співробітники салонів краси і підприємств сфери обслуговування міста.

«Завдяки вашій праці, досвіду і знанням наше повсякденне життя стає комфортним і зручним. Ми дуже вдячні вам за вашу роботу, завдяки якій сфера побуту сьогодні зберігає кращі позиції в місті, а всі ви вносите вагомий внесок в економіку Харкова. Хочу також відзначити тих з вас, хто бере участь в громадських заходах і надає підтримку малозабезпеченим верствам населення. Я хочу побажати, щоб ваша праця була завжди затребуваною і високо оціненою, розвивайтеся і йдіть в ногу з часом. Здоров'я, благополуччя і достатку вам і вашим родинам!» – сказала Вікторія Китайгородська.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та культуру обслуговування, чуйність і повагу до людей у ​​сфері побутового обслуговування кращим працівникам галузі Вікторія Китайгородська вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяки міського голови та грамоти Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку.

Нагадаємо, на сьогоднішній день в Харкові працюють понад 3,5 тис. підприємств сфери побутового обслуговування: майстерень, спа-салонів, фітнес-центрів, ремонтних фірм, салонів краси, хімчисток, фотостудій і т.д. У сфері послуг міста зайнято понад 14 тис. працівників.

Довідка. День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні, згідно з Указом Президента від 15 лютого 1994 року, в третю неділю березня.

Джерело: офіційний сайт міської ради, міського голови, виконавчого комітету