Карта сайту

Школярі Харкова зможуть взяти участь в проекті «It for you»

30.03.2018

Вдруге в Харкові пройде освітній і профорієнтаційний проект «It for you». У ньому зможуть взяти участь школярі десятих класів з соціально-незахищених верств населення. Суть проекту полягає в тому, що ребята отримують можливість пройти навчання на базі однієї з IT-шкіл міста за трьома напрямками WEB-розробки:

  • Front end;
  • PHP;
  • Web-design;

Навчання для дітей проводиться на безкоштовній основі. Триває протягом трьох місяців і буде проводитися під час літніх канікул. За підсумками проекту визначать фіналістів, яким запропонують подальше працевлаштування. Крім цього, всі учасники отримають сертифікати про проходження курсів WEB-розробки.

Для участі в цьому році Департамент освіти визначить сто двадцять школярів, в 2017 році було дев'яносто. Варто відзначити, що за підсумками реалізації проекту в минулому році школярі розробили два сайти. Один з них – для соціального центру «Сім'я».

Проект «It for you» реалізовується Молодіжною радою при Харківському міському голові за підтримки Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку. Мета проекту – допомогти дітям з соціально-незахищених верств населення отримати знання, які знадобляться їм при подальшому працевлаштуванні, формуванні власного бізнесу, а також при виборі майбутньої професії.