Карта сайту

Робота Регіонального центру послуг – приклад для інших регіонів країни

28.09.2017

Харків з робочим візитом відвідав міністр соціальної політики України Андрій Рева. В рамках поїздки, він ознайомився з роботою Регіонального центру послуг. Міністр оглянув фронт-офіс, а також бек-офіс центру, після чого зазначив що Харків – приклад для інших регіонів України.

«Це приклад того, як потрібно працювати. Тому що, коли ми говоримо про функції держави, то головна функція держави – це надавати людям послуги. Якість цих послуг залежить від того, як це робиться.

У Харкові – нова якість обслуговування людей. І я переконаний, що в майбутньому всі адміністративні та соціальні послуги в Харкові будуть надаватися в таких центрах», – сказав Андрій Рева.

Директор Департаменту адміністративних послуг Вікторія Китайгородська повідомила, що з моменту відкриття (01.09.2017р.) Регіональний центр вже відвідали понад 35000 чоловік, тобто в день центр приймає близько 2000 відвідувачів. Найпопулярніші послуги, зазначила Вікторія Китайгородська, послуги Пенсійного фонду, управління праці та соціального захисту, міграційної служби, послуги в сфері реєстрації нерухомості, а також в сфері реєстрації фізичних і юридичних осіб.

Також в Регіональному центрі послуг надаються послуги Головного управління УКРІНФОРМ в Харківській області та Головного територіального управління юстиції в Харківській області. Подібний досвід в Харкові запровадили вперше в Україні.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева подякував Харківському міському голові Геннадію Кернесу, першому заступнику міського голови Ігорю Терехову, Харківській міськраді, її виконавчому комітету та всім харків'янам, які були задіяні в будівництві «Прозорих офісів» і Регіонального центру послуг.

Крім того міністр зазначив, що держава і надалі буде допомагати міській владі і підтримувати подібні проекти.