Карта сайту

На реконструкцію будівель під нові «Прозорі офіси» депутати міськради виділили 25 мільйонів гривень

23.04.2018

У Харкові з'являться ще два об'єднаних «Прозорих офіса» – для жителів Новобаварського і Холодногірського районів, а також Слобідського і Основ'янського. Депутати міської ради під час сесії на реконструкцію будівель для нових центрів виділили 25 мільйонів гривень.

Харківський міський голова Геннадія Кернес зазначив, що робота «Прозорих офісів» є успішною, тому такі центри повинні бути в кожному районі міста.

«Зараз ми знаходимося в стадії проектної документації – це Новобаварський і Холодногорский райони, а також Слобідський та Основ'янський. Ми розраховуємо на те, що в найближчий рік ми ці «Прозорі офіси» запустимо. Ми хочемо, щоб люди отримували якісні послуги в комфортних умовах», – зазначив Геннадій Кернес.

За словами директора Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторії Китайгородської, саме міський голова став ініціатором створення «Прозорих офісів» в місті Харкові. На даний момент вже відкриті та працюють два таких центри в Шевченківському і Київському районах. За таким же принципом послуги соціального характеру люди можуть отримати і в Регіональному центрі послуг по проспекту Тракторобудівників, 144.

«З якою метою створюються ці центри? Перш за все, щоб зробити сферу отримання послуг в нашому місті більш комфортною та доступною. Наведу приклад. У Регіональному центрі послуг при народженні дитини можна відразу отримати комплексну послугу. А саме: свідоцтво про народження, реєстрацію місця проживання дитини, ідентифікаційний код і різні соціальні виплати», – зазначила Вікторія Китайгородська.