Карта сайту

Комунальне підприємство «Сігма» планує розширити мережу буфетів в міських лікувальних установах

07.11.2017

КП «Сігма», котре функціонально підпорядковане Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради, розвиває і підвищує якість мережі буфетів на базі міських лікувальних установ. На даний момент буфети під назвою «Енергія смаку» вже відкриті і працюють в медичному комплексі, який розташований між 602 і 625 мікрорайонами.

«Наше комунальне підприємство займається організацією гарячого харчування. Кожен день ми обслуговуємо близько 1200 пацієнтів. Всі вони отримують сніданок, обід і вечерю безкоштовно. Але крім цього, у людей тепер з'явилася можливість додатково прийти і поїсти в буфети. Ми постійно розширюємо асортимент і надаємо збалансоване харчування, яке розробили кваліфіковані технологи», – розповіла директор КП «Сігма» Тетяна Пономарьова.

Також вона зазначила, що відкриття таких точок харчування дуже важливо для людей, оскільки до багатьох пацієнтам не можуть приїхати рідні. У буфетах завжди є гаряча їжа, а ціни низькі. Це пов'язано з тим, що всі продукти закуповуються безпосередньо у виробників. Буфети можуть відвідувати не тільки пацієнти, а й медичний персонал. За якістю продуктів харчування і вже приготовленою їжею стежать.

Комунальне підприємство «Сігма» було створено в 2004 році. Воно знаходиться на самоокупності, самостійно оплачує заробітну плату співробітникам, несе витрати на комунальні платежі, а також за змістом виробничої бази, не отримуючи з міського бюджету фінансування. При цьому КП «Сігма» справно виконує щорічний фінансовий план, поповнює місцевий бюджет, сплачуючи всі податки. На даний момент в комунальному підприємстві числиться 23 співробітника, все кваліфіковані фахівці. Найближчим часом в комунальному підприємстві «Сігма» планують розширити мережу буфетів «Енергія смаку».