Карта сайту

До уваги підприємців!

10.08.2017

Надання послуг з державної реєстрації бізнесу.

З 08.08.2017 року Центром надання адміністративних послуг м.Харкова (далі – ЦНАП) та його територіальними підрозділами починається прийом документів на отримання послуг з державної реєстрації бізнесу.

Прийом документів з державної реєстрації юридичних осіб буде здійснюватися в Центрі надання адміністративних послуг м. Харкова (Гімназійна набережна, 26), а прийом документів з державної реєстрації фізичних осіб-підприємців – в територіальних підрозділах ЦНАП м. Харкова.

Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації на пр. Героїв Харкова, 96-а з 08 серпня 2017 року працюватиме виключно в режимі бек-офісу, який не передбачає особистого контакту з заявником.

Послуги у сфері реєстрації бізнесу надаватимуться за принципом екстериторіальності. Це означає, що заявник може звернутися у будь-який центр адмінпослуг незалежно від реєстрації місця проживання. 

По кожній з послуг в сфері реєстрації бізнесу (реєстрація, внесення змін до відомостей, припинення підприємницької діяльності, отримання відомостей з держреєстру) можна скористатися єдиним онлайн-сервісом попереднього запису на прийом. Для цього необхідно зайти на офіційний веб-сайт Центру (dozvil.kh.ua) вкладка «ЕЛЕКТРОННІ ПОСЛУГИ», далі «Попередній запис на прийом».

Нагадаємо, що з 01 квітня 2016 року повноваження з реєстрації фізичних і юридичних осіб-підприємців перейшли від територіальних органів Міністерства юстиції України до органів місцевого самоврядування – до Департаменту реєстрації Харківської міської ради.