Українські підприємці отримають доступ до безкоштовних онлайн-консультацій від понад 300 000 провідних міжнародних бізнес-експертів з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш через глобальний маркетплейс OnFrontiers.
Що таке OnFrontiers?
Платформа OnFrontiers дозволяє швидко зв’язуватися з експертами з різних куточків світу, різних індустрій та бізнес-ніш з усього світу завдяки вебконсультаціям. Клієнтами платформи OnFrontiers є провідні компанії зі списку Fortune 500, а також визнані світові бренди: Bose, Deloitte, OPIC, Rockefeller Foundation, DHL, The World Bank та інші.
Який рівень експертів на платформі OnFrontiers?
Це експерти світового класу, які мають практичний досвід, що може допомогти успішно розвивати бізнес або розробити стратегію щодо виходу та розвитку на бажаних цільових ринках.
У чому користь для українських підприємців?
На порталі Дія.Бізнес буде доступна окрема сторінка для участі в цій ініціативі. Отримати консультації можна англійською мовою. Подавати заявку потрібно також англійською мовою.
Українські підприємці зможуть безкоштовно залучати міжнародних консультантів до вирішення бізнес-проблем з питань електронної комерції, розвитку експорту, цифрової трансформації та багатьох інших тем, а також стратегічних чи вузьких нішевих завдань свого бізнесу.
Для українських підприємців будуть доступні такі теми безкоштовних консультацій:
- започаткування ділової діяльності в США, ЄС та інших країнах
- дослідження ринків та підготовка маркетингової стратегії
- права інтелектуальної власності (ІВ)
- електронна комерція
- цифрова трансформація бізнесу МСП
- інновації
- штучний інтелект (ШІ)
- великі дані (big data)
- доповнена реальність (AR) та віртуальна реальність (VR)
- краудфандинг
- стале виробництво
- та багато інших видів консультацій, які проводять міжнародні експерти залежно від запиту підприємців, оскільки на платформі OnFrontiers працює більше 300 000 консультантів з різних сфер та напрямів експертизи.
Завдяки консультаціями підприємці зможуть отримати такі можливості, наприклад:
- сформувати стратегію виходу на ринок у будь-якій точці світу, у тому числі методи виявлення нових клієнтів або постачальників на цільових ринках;
- дізнатися вимоги до виробництва або постачання продукції (тобто питання сертифікації або специфікації), що застосовуються міжнародними покупцями або відомими світовими брендами;
- зрозуміти ціноутворення або стратегію брендингу, застосовні до різних інструментів та платформ електронної комерції;
- зрозуміти тенденції в змінах споживчих вимог та очікувань щодо продукції чи послуг;
- отримати відгуки від досвідчених інвесторів, експертів та/або керівників підприємств щодо бізнес-моделі, продуктів, рішень чи послуг;
- та багато інших можливостей залежно від запиту підприємства.
Які успішні кейси, коли експерти платформи допомогли бізнесам?
- Компанія на ринку кормів для тварин у Нігерії. Експерти допомогли отримати інформацію щодо місцевого ринку птиці, місцевого ринку аквакультури, місцевого ринку кормів, включаючи драйвери попиту, структуру, ключових гравців, динаміку галузі.
- Проєкт у сфері супутникових рішень для зв’язку в Анголі. Замовник оцінював можливості надання супутникових рішень для держави, наприклад управління стихійними лихами, електронна охорона здоров’я та зв’язок у сільській місцевості. Експерти допомогли зрозуміти проблеми ІКТ-зв’язку в Анголі, провести мозковий штурм поточних і майбутніх урядових ініціатив, які можуть бути забезпечені за допомогою супутникового зв'язку, а також галузевих факторів, які можуть вплинути на вихід на ринок нових учасників.
- Фінансова компанія, що надає позики до зарплати на 11 ринках Африки та Латинської Америки. Експерти проаналізували, в яких сферах команда повинна проводити подальші дослідження регуляторної політики та ризиків, пов’язаних із наданням кредиту до зарплати, а також які вимоги слід застосовувати до позичальників.
Крім того, в межах проєкту було надано консультації підприємцям з багатьох інших країн світу.
2 липня 2021 року о 10:00 Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка Україні» проведуть брифінг, на якому детально розкажуть про нові можливості для підприємців завдяки доступу до спеціалізованих консультаційних сесій з міжнародними бізнес-експертами на глобальному маркетплейсі OnFrontiers.
Учасники брифінгу:
- Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
- Тетяна Міськова, директорка Офісу з розвитку підприємництва та експорту
- Олеся Залуська, заступниця директора Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (tbc)
- Брайан Кауетт, співзасновник і генеральний директор OnFrontiers (з відеозверненням)
Трансляція брифінгу на Facebook-сторінках Мінцифри та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Журналісти можуть поставити запитання спікерам в онлайн-формі. Відповіді будуть надані під час брифінгу.